Apartamento Remansum
| Wi-Fi | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το Apartamento Remansum Santa Rosa de Calamuchita με 3 υπνοδωμάτια βρίσκεται στην άνετη τοποθεσία και απέχει 550 μέτρα από τη Γέφυρα Puente Colgante. Το διαμέρισμα επίσης διαθέτει Wi-Fi και ιδιωτικό χώρο στάθμευσης.
Reserva Cascada Escondida και Φυσικό Καταφύγιο La Cascada βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 1 χιλιομέτρων αντίστοιχα από αυτό το διαμέρισμα. Το κατάλυμα βρίσκεται κοντά σε πάρκα. Vado La rinconada βρίσκεται σε απόσταση 3 χλμ.
Στο διαμέρισμα παρέχεται πρόσβαση σε μπιντές για την άνεσή σας.
Οι επισκέπτες μπορούν να ετοιμάσουν γεύματα στην κουζίνα. Το Apartamento Remansum απέχει 15 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό λεωφορείων Terminal Omnibus, ο οποίος σας συνδέει με πολλά αξιοθέατα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- El Torreon411 χλμ.
- Paseo Del Remanso113 χλμ.
- Patio Teo Lau664 χλμ.
- Balneario El Remanso52 χλμ.
- Galeria de Arte Quiroga493 χλμ.
- Supermercado Becerra917 χλμ.
- Playa Soleada562 χλμ.
- Parroquia Santa Rosa de Lima937 χλμ.
- Teatro Italiano638 χλμ.
- Αεροδρόμια
- ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravella112 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο απέχει το κέντρο της πόλης από το το Apartamento Remansum;
Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το Apartamento Remansum στο κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια θα είναι η τιμή κράτησης στο το Apartamento Remansum;
Η τιμή κράτησης στο το Apartamento Remansum αποτελεί 85$. - ❓
Στο το Apartamento Remansum έχει πάρκινγκ;
Το το Apartamento Remansum παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης.